Nowoczesne technologie (znane z innych gałęzi przemysłu) coraz prężniej wkraczają w branżę rolniczą. Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są również w przemyśle mleczarskim, dostosowując się do wymagań prawa krajowego, jak i do dyrektyw UE.

Dojarki rurociągowe wykorzystywane są w celu mechanicznego pozyskiwania mleka. Z powodzeniem mogą być stosowane w gospodarstwach, w których minimalna liczba krów wynosi 10. Gwarantują w nich szybki, efektywny oraz bezproblemowy wydój. Inwestycja w dojarki nie jest kosztowna, a więc nie wymaga dużych nakładów finansowych. Warto natomiast zadbać o modernizację obory i stopniowo wymienić urządzenia na bardziej nowoczesne.

Nasza firma oferuje kompletne systemy dojarek, które sprawdzają się w wydoju małych i dużych stad. Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technicznych to inwestycja, która z pewnością się opłaci. Stosując nowoczesne instalacje udojowe, można zwiększyć wydajność krów, zapewnić wysoką jakość mleka oraz zagwarantować zwierzętom bezpieczeństwo. Dojarki rurociągowe zapewniają higieniczny transport mleka: od krowy do schładzalnika, bez utraty jego jakości.

Przy produkcji wszystkim elementów instalacji i przy jej montażu przestrzegane są stosowne normy ISO. Dzięki temu dojarki umożliwiają uzyskanie mleka o najlepszej jakości higienicznej. Ze względu na profesjonalne dopasowanie do siebie elementów konstrukcyjnych, dojarki rurociągowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Komponenty i urządzenia (tj. zbiornik mleka, pompa mleczna) są dobrane tak, aby zapewnić optymalne parametry instalacji.

Oferta obejmuje transport oraz montaż dojarki. Na wszystkie instalowane przez nas maszyny udzielamy gwarancji. Zapewniamy także wsparcie po jej wygaśnięciu. Zależy nam na tym, aby nasze dojarki usprawniały pracę w Państwa gospodarstwie. Jesteśmy więc do dyspozycji, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania.

Poza nowymi produktami proponujemy szeroki asortyment dojarek używanych, na które udzielamy rocznej gwarancji.

Zachęcamy do zakupu nowoczesnej dojarki rurociągowej!

Galeria